Vajza e Florit futet në “Ferma Vip”, fermeri e pret i emocionuar

Agai plotësoi dëshirën e Florit për të takuar vajzën e tij.

Vajza e tij u fut në “Ferma VIP”, me një shportë me perime, ku shkoi të takoj fermerin.

Kjo surprizë e lumturoi Florin, ku dhe të gjithë fermerët e tjerë u emocionuan dhe takuan vajzën e tij.

Flori e shëtiti atë rreth fermës, ku i tregoi edhe stallat.

Mia, siç quhet vogëlushja, provoi të mjelë lopën dhe përkëdheli kafshët, ku i ushqeu atyre karrota.

Roberti, i cili zotëronte hajmalinë i bëri kërkesë Agait të lejonte Florin të takonte vajzën e tij.

Share With:
Translate »
23 Views