Vajza e Inis Gjonit në gjurmët e së ëmës, publikon këngën e saj të parë dhe duket një yll (VIDEO)

Coco Antonel, vajza e këngëtares dhe aktores Inis Gjoni i është futur industrisë së muzikës.

Si duket ajo ka ndjekur hapat e të ëmës dhe së fundmi ka publikuar këngën e saj të parë.

Ka qenë Inisi, që ka publikuar një pjesë nga videoklipi i së bijës, ndërsa reagimet kanë qenë të shumta.

Kujtojmë që një intervistë të disa viteve më parë kur Coco ishte e vogël, Inisi shprehej se nuk do të donte që vajza të ndiqte hapat e saj por me sa duket e bija po e projekton vetë të ardhmen e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by inisgjoni (@inisgjoni)

Share With:
Translate »
81 Views