Vajza e Kim Kardashian, North West në ditëlindjen e fqinjës

Fqinja e tyre ka pasur ditëlindjen dhe North West dhe Penelope Disick shkuan si princesha në festën në Los Angeles.

Mikesha e Kardashian, Daphne Joy ka postuar një foto të 4-vjeçares North e veshuar me motivet hauaiane të bazuar në filmin Moana.

Në një tjetër foto, të postuar nga Larsa Pippen, Penelope e cila mbush 5 vjeçe në 8 korrik, është përkrah vajzës së Pippe, Sophia.

 

Share With:
Translate »
875 Views