Vajza e Ledina Çelos ngatërron mamin me këtë këngëtare ndërkombëtare

Këngëtarja Ledina Çelo është shkëputur nga bota e muzikës edhe pse sjell ndonjë projekt herë pas here. Ajo i është përkushtuar familjes dhe dy fëmijëve të saj, Erlisit dhe Periannës. 
Ledina publikon shpesh foto dhe video nga ditët e fëmijëve. Sot, ajo ka postuar një video ku Perianna po shikon videoklipin e Shakirës dhe e ngatërron me të ëmën e saj. Shikoni videon mëposhtë sa është rritur e vogla dhe sa e ëmbël është. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1266 Views