Vajza e mitur në Sarandë kallëzon nënën e saj: Më ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale me disa persona

SARANDË- Një 37-vjeçare nga Saranda është proceduar penalisht, pasi vajza e saj e mitur 15-vjeçe e ka kallëzuar atë me pretendimin se e ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale me disa persona të tjerë, me qëllim përfitimi.

Prokuroria e Sarandës është ngritur në këmbë dhe po punon për mbledhjen e të dhënave dhe më pas zbardhjen e rastit/

Share With:
Translate »
156 Views