Vajzat e aktores nga Kosova urojnë shqiptarët për festën e Pavarësisë

Në këtë ditë të shënuar për shqiptarët nuk kanë munguar as urimet e shqiptarëve që jetojnë në Kosovë. Përjashtim nuk mund të bënin as vajzat e aktores Teuta Krasniqi. Të dy motrat janë veshur me kostume popullore, me një flamur kuq e zi në sfond. Tara dhe Kaia duken të lumtura dhe krenare për origjinën e tyre. /Kids’ Time

Share With:536 Views