Vajzë apo djalë? Zbulohet gjinia e bebit që presin Bearti dhe partnerja e tij

Pak ditë pasi bëri publik lajmin që do bëhet baba për herë të parë, Bearti ka zbuluar edhe gjininë e foshnjës që do t’i japë për të parën herë epitetin e prindërve atij dhe partneres (ende misterioze).

Përmes një videoje në Instagram, çifti kanë zbuluar se do bëhen prindër të një vajze.

Momentin e lumtur e kanë ndarë jo vetëm por edhe me motrën e Beartit, Idean.

Pritja e ëmbël vjen pas afro një viti bashkë të Beartit dhe partneres së tij për të cilën nuk dihet thuajse asgjë, të paktën deri tani për tani!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)

Share With:
Translate »
61 Views