Valbona dhe e bija tashmë janë shoqe, fotografohen teksa hanë akullore bashkë

Si dy shoqe të ngushta që po shijojnë në maksimum kohën bashkë në një nga kafenetë më të mira të kryeqytetit. Valbona Selimllari dhe vogëlushja Vivien janë fotografuar paraditen e kësaj të premtje ndërsa shijojnë bashkë nga një akullore, perfekte për këta ditë të nxehta korriku. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
798 Views