Veshi fustanin më të veçantë; Ja kush e ideoi veshjen e nusërisë së Rudina Dembacaj

Në natën 1 tetor aktorja Rudina Dembacaj u celebrua dhe martua me partnerin e saj Mark Frroku. Videot dhe fotografitë e shpërndara gjatë kësaj dite ishin të shumta. Ajo që tërhoqi vëmendjen ishte fustani i Rudinës por gjithashtu edhe personi që e shoqëroi në altar, vajza e saj.

Rudina dhe vogëlushja ishin veshur njësoj dhe ky fustan i bardhë me rripin e zi të qëndisur paska qënë ide dhe krijimtari e motrës së saj.

Në një video falënderimi në rrjetet sociale Rudina ka thënë se ndihet krenare që ka veshur krijimin e motrës  i cili ka patur dhe një kuptim të veçantë.

Share With:
Translate »
47 Views