Vetë është më e bukura, por prisni të shihni vëllain e Adrolës

Modelja e njohur Adrola Dushi është padyshim një ndër femrat më të bukura shqiptare. Ajo tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave me jetën e saj private. Bukuroshja ka prezantuar prindërit e saj me fansat dhe vetëm së fundmi edhe të vëllain.

Rolandi, vëllai i Adrolës, feston sot ditëlindjen. Në kuadër të kësaj dite të shenjtë, modelja ka vendosur ta urojë publikisht duke ndarë me ndjekësit e saj disa foto të ëmbla familjare pranë tij.

“Gëzuar ditëlindjen vëllai i madh, të dua shumë”, ka shkruar Adrola krahas fotove.

Share With:281 Views