VIDEO/ Banorja e pyet nëse do të adoptojë fëmijë, ja si përgjigjet Egla

Mesdita e sotme në “Big Brother Vip” ka kaluar e qetë dhe me rrëfime personale. Ndonëse pak ditë më parë patën një përplasje të pahijshme, Egla dhe Rike sot kanë biseduar në oborrin e shtëpisë për familjen dhe planet për fëmijë.

Rike e pyet Eglën nëse ka menduar të adoptojë fëmijë. Egla thotë se i përgëzon çiftet që marrin një hap të tillë të guximshëm por vetë do të donte të kishte fëmijën e saj biologjik.

Pjesë nga biseda: 

Egla: Kur nuk erdhi, nuk erdhi unë nuk mund të sforcohem me këtë gjë.

Rike: Kam një shoqe që 46 vjeç dhe ka adoptuar.

Egla: E vlerësoj dhe e admiroj që kanë atë kurajo, por është zgjedhje personale.

Kujtojmë se të dyja banoret i shpëtuan eliminimit spektaklin e djeshëm dhe mesa duket kanë bërë paqe.

Share With:
Translate »
23 Views