VIDEO/ Çdo ditëlindje një makinë luksoze! Çfarë i dhuroi Cristiano këtë vit të ëmës?

Cristiano Ronaldo u kujdes që viti 2023 të mbyllet në mënyrën më të mirë për nënën e tij. Dolores Aveiro mbushi 69 vjeç të dielën, më 31 dhjetor dhe superylli portugez u kthye në Madeira për të festuar me të në mënyrë surprizë. Udhëtimi nuk ishte dhurata e vetme që ai i bëri, pasio e priste edhe një Porche Cayenne i ri.

Aveiro u çua te makina luksoze nga djali i portugezit, CR7 Junior dhe u përpoq të mbante lotët kur pa dhuratën që i kishte bërë i djali.

Makina ishte e mbështjellë me një fjogo të madhe të kuqe të lidhur në një pjesë të makinës dhe Aveiro përqafoi nipin e saj përpara se të hipte në makinë për ta parë. Ronaldo gjithashtu i dhuroi edhe këngëtarit brazilian, Luan Santan, një orë “ROLEX” për prezencën e tij në ditëlindjen të nënës së tij.

Share With:
Translate »
37 Views