Video e vajzës nga Librazhdi/ Reagon Arbana Osmani: Të vjen keq që rrit fëmijët në këtë vend

Arbana Osmani ka dhënë mendimin e saj për sa i përket vajzës nga Librazhdi që u kap mat nga vjehrra dhe vjehrri i saj duke tradhtuar të fejuarin teksa ai ndodhej jashtë vendit.

Arbana është shprehur se ky është nga ato lloj raste kur të vjen keq që të rrisësh fëmijët në këtë vend, aq më tepër kur mediat i kanë dhënë kaq shumë hapësirë.

Video e vajzës nga Librazhdi/ Reagon Arbana Osmani: Të vjen keq

“Një nga ato raste kur të vjen keq që rrit fëmijët në këtë vend. Aq më tepër me këto media që i dhanë aq shumë hapësirë. Turp”, shkruan moderatorja.

Video e vajzës nga Librazhdi/ Reagon Arbana Osmani: Të vjen keq

Share With:
Translate »
89 Views