VIDEO/ Lady Gaga bën daljen e parë publike pas thashethemeve për shtatzëni dhe gjithë sytë janë tek barku

Këngëtarja e njohur Lady Gaga është shfaqur për herë të parë në publik pas thashethemeve për shtatzëni, gjatë shfaqjes së saj në Las Vegas. Gjatë shfaqjes së saj, Gaga kishte veshur një fustan të argjendtë asimetrik me dekolte të hapur.

Me vetëbesim, këngëtarja e ‘Bad Romance’ performoi në Teatrin Park MGM. Thashethemet për shtatzëninë filluan pasi Gaga u fotografua gjatë dasmes së motrës së saj, me bark të rrumbullakosur.

Sidoqoftë, ikona e popit i hodhi poshtë thashethemet në një video në TikTok.

 

 

Share With:
Translate »
32 Views