VIDEO/ Luiz Ejlli i bashkohet nismës ”Fundjavë Ndryshe”, bën apelin prekës për Joelin e vogël

Vogëlushi Joel që prej moshës 6 muajsh vuan nga një sëmundje e rëndë e mëlçisë e cila është përkeqësuar dita ditës aq sa e ka bërë Joelin të mos buzëqesh më e të humbasë çdo shpresë. Në ditën e rëndësishme për fëmijët, Luiz Ejlli i bashkohet apelit për vogëlushin Joel.

Ai ka nevojë për një operacion shumë të vështirë dhe duhet të niset menjëherë jashtë vendit.

 

Share With:
Translate »
61 Views