VIDEO/ Me lëvizje “hot” dhe provokuese, Olta Gixhari si lë vend imagjinatës. Aktorja tregon versionin e një mami seksi

Olta Gixhari së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë, aktorja do të sjellë në jetë një djalë emrin e të ciliT akoma nuk e ka zbuluar.

Së fundmi ajo ka ka postuar në Instagram një video, ku dukej shumë tërheqëse.

E fshehur pas një perdje dhe me lëvizje sensuale, Olta i ka lënë pak vend imagjinatës, ndërsa vuri në pah format e saj bombastike dhe barkun e rrumbullakët.

Share With:
Translate »
47 Views