VIDEO/ Olta Gixhari nuk i ndahet palestrës gjatë shtatzënisë

Aktorja Olta Gixhari, e cila ka qenë pjesmarrëse në edicionin e dytë të “Big Brother VIP Albania”, ditën e sotme ka ndarë me ndjeksit e saj në rrjetet sociale një video teksa shfaqet me barkun e rrumbullakosur në ambientet e palestrës.

Olta nuk nguron të ndajë me ndjekësit e saj herë pas here foto dhe video nga jeta e saj private. Duket se aktorja po e shijon shumë këtë periudhë të pritjes së ëmbël.

Kujtojmë që bukuroshja është në pritje të fëmijës së dytë dhe është një djalë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Share With:
Translate »
18 Views