Video/ Pas propozimit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj konfirmojnë shtatzëninë!

Promoja e publikuar e emisionit ‘Më lër të flas’ ka ngritur shumë pyetje. Të ftuar në puntatën e radhës të së shtunës janë Bora Zemani dhe Donald Veshaj ku në bisedë e sipër Romeo ka pyetur të vëllanë nëse ai është xhaxha dhe Donaldi e ka pohuar.

Ende nuk ka asgjë të konfirmuar nga çifti.

Share With:
Translate »
55 Views