VIDEO/ Princi Louis bëhet përsëri viral, kërcimi gjatë paradës “rrëmben” vëmendjen

Princesha e Uellsit, Kate Middleton bëri ditën e sotme paraqitjen e parë publike pas gati shtatë muajsh, kur u diagnostikua me kancer.

Padiskutim që kjo dalje e saj ngjalli mjaft interes, por vëmendjen e rrëmbeu përsëri i vogli i saj, çamarroku Louis.

Këtë herë, 6-vjeçari, përveç fytyrave qesharake, ai u bë viral edhe për kërcimin që bëri gjatë paradës.

Vihet re se në këtë paradë të veçantë marrin pjesë më shumë se 1400 ushtarë, 200 kuaj, 400 muzikantë dhe përfundon me një fluturim mbresëlënës prej 70 avionësh.

Share With:
Translate »
27 Views