Video që s’duhet humbur, Valdrin Sahiti duke i ndërruar pelenat të bijës

Rreth një muaj më parë Valdrin Sahiti u bëbë baba i një vogëlusheje që e pagëzoi me emrin Bella. Por edhe pse për të dhe bashkëshorten Edita Ramadani ishte fëmija e parë, Valdrini nuk e ka aspak problem të kujdeset për të bijën dhe madje t’i ndërrojë pelenën. Ka qenë mami Edita ajo e cila ka publikuar një video të stilistit të njohur duke i ndërruar vajzës pelenën. Ndërkohë që Edita filmonte dhe qeshte, babi Valdrini kujdesej për vogëlushen e tij.Epo këtij i thonë baba model!

Share With:
Translate »
720 Views