Viktoria e Rudina Dembacaj, pushimet e para jashtë vendit

Aktorja e humorit dhe së fundi moderatorja e emisionit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj është nënë e një vajze disa muajshe që e quajnë Viktoria. Së bashku me bashkëshortin dhe vajzën, Rudina ka fluturuar drejt Antalias për të kaluar pushimet e para me familjen. Viktoria shfaqet në pishina me trupore shumë të veçanta ndërkohë që fytyrën nuk e ekspozon për publikun. I urojmë pushime të mbara familjes të bukur! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1950 Views