“Vjen lumturia prej përqafimit tënd”, Bes Kallaku shfaqet i plotësuar

Kryeplaku i “Ferma VIP”, Bes Kallaku ka publikuar së fundmi disa foto mjaft të ëmbla në profilin e tij në Instagram.

Aktori shfaqet në një përqafim të ndjerë me të bijën, krah të cilave shkruan:

“Vjen lumtunia prej perqafimit tand! 🌹 Vjen arom’jete prej frymes tande!”.

Kujtojmë se Bes Kallaku konfirmoi divorcin me këngëtaren Xhensila Myrtezaji në “Ferma VIP”. Çifti u martua në 2017 dhe janë prindër të dy fëmijëve, Ajka dhe Amen

Share With:
Translate »
49 Views