Vjolete Kukaj dhe vajza e saj nuk e ndalin këndimin as rrugëve të Stambollit

Këngëtarja e njohur Violeta Kukaj është aktive në muzikë duke punuar për projekte të shumta.

Por këngëtarja kohës së fundit nuk është e vetme në muzikë, ajo krah të fortë kah edhe vajzën e saj Njomzën e cila ketë sezon ku do ishin bashkë duke përformuar në mbrëmje të ndryshme.

Pas përfundimi me sukses të sezones nenë e bijë kane vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi së bashku.

Vendi qe zgjodhën për disa ditë relaksi është Stambolli, ku shihen duke kënduar dhe të lumtura pranë njëra tjetrës.

@njomza.retkoceri

Kjo dite ka shku me kete kange te Nanes ???? “Kah po shkon moj Zanë” ????@violetakukaj???? #nuse #eranuse #sidyshoqe #sishoqe #violetakukaj #njomzaretkoceri #canada #zelanda #mergimtaret #mergimi #dasmashqiptare #dasma #dasmatetove #kerqova #tetova #struga #maqedoni #kosova #prizren #shqiptaretneperbote???????????? #shqiptaret #shqipet #shqipetntiktok #shqipet_ne_london #shqipetneperbot???? #shqipetaretneperbot???????????? #shqipetar #shqiptaretnegjermani #shqipetneamerik #amerika #mergimtaretneperbot #kengeshqipe #muzikeshqip #muzikepopullore #kengepopullore #hite #viral #newzeland #bigbrotherkosova #qakashpija #hite2022 #hite2023 #dhander #nuseshqiptare #dallama #veshjetradicionale #veshjekombetare #klankosova #dukagjini #t7 #atv #viral #fyp #fyp #kercova #diber #debat #tetove

♬ original sound – njomza retkoceri

Share With:
Translate »
61 Views