Vjollca feston ditëlindjen, Lori i dedikon fjalët prekëse dhe na tregon tortën e veçantë

Në familjen Hoxha sot ka festë. E zonja e shtëpisë dhe shtylla e familjes, Vjollca Hoxha ka ditëlindjen. Sigurisht që urimin e parë për të nuk kishte kush ta dërgonte tjetër përveç së bijës, Lori. Kjo e fundit shpesh na ka emocionuar me fjalët që thotë. E njëjta gjë ndodhi edhe këtë herë kur Lori gjeti fjalët e duhura për të uruar të ëmën në ditën e lindjes.

Rezultate imazhesh për lori hoxha dhe familja

“Për aq kohë sa ti do buzëqeshësh, ne do jemi mirë. Gëzuar mam”, -ka shkruar Lori në foton e tortës së ditëlindjes.

Share With:
Translate »
851 Views