Vogëlushja surprizon moderatorin, i hipën mbi tavolinë gjatë transmetimit live

Një vogëlushe ka surprizuar moderatorin gjatë transmetimit direkt në një intervistë rreth alergjive të qumështit. Alastair Stewart po intervistonte nënën e saj, por vëmendjen e mori të gjithën vajza e vogël. Ndërkohë që diskutimi vazhdonte, moderatori lejoi që Iris Wonka të bënte cfarë të donte, por nuk do ia merrte mendja se mund ti hipte mbi tavolinë. Pas kësaj, gazetarët dhe kolegët e vlerësuan shumë qetësinë e Alastair në transmetim direkt edhe pse u shkaktua një ‘kaos’ në skenë.

Share With:
Translate »
656 Views