WOW! Almeda ngre shtanga në ditët e fundit të shtatzënisë dhe duhet parë për ta besuar

Ish-miss-i shqiptar Almeda Abazi është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe nga momenti në moment pritet të lindë vogëlushin e saj që së bashku me bashkëshortin, aktorin turk Tolgahan Sayışman kanë vendosur ta quajnë Efehan.

View this post on Instagram

Almeda ❤️

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on


Bukuroshja shqiptare është realisht një super mami! Për ata që kanë dyshime duhet të shohin postimin e saj në Insta Story ku shfaqet duke ngritur një shtangë.

Duke qenë se shtanga peshon shumë, Almeda ndihmohet nga një tjetër person…videoja e mëposhtme flet vetë!

Share With:921 Views