Xheni Karaj: Dua të bëhem nënë, por kam pasiguri për jetën në Shqipëri

E ftuar në emisionin ‘Good Morning Albanians”, në Euronews Albania, Karaj theksoi se nuk e merr guximin që të ketë një fëmijë për shkak se ndihet e pasigurt në Shqipëri.

“E mendojmë disa herë të kemi një fëmijë, por nuk e di nëse  do isha gati të përballoja një tjetër sfidë kaq të madhe. Të përballoja prapë sfidën dhe ankthin e sigurisë të familjes tonë, flasim për sigurinë fizike këtu”- theksoi ajo.

Share With:
Translate »
42 Views