Xhensila dhe Bes Kallaku bëhen prindër për herë të parë

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Vetëm pak orë më parë, çifti i njohur i showbiz-it shqiptarë janë bërë prindër për herë të parë.

Sipas Gazetës Shqiptare, këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka lindur vajzën e saj në një nga spitalet private në kryeqytet, ndërkohë që mami dhe vajza gëzojnë shëndet të plotë. Ende, nuk dihen më shumë detaje në lidhje me emrin që ata kanë zgjedhur për fëmijën e tyre të parë, por një gjë është e sigurt, ata kanë mirëpritur ëngjëllin e tyre sot!

Share With:
Translate »
779 Views