Xhensila Myrtezaj shtatzënë? Ky veprim i Ajkës na zgjoi dyshimet

Xhensila Myrtezaj është njëra ndër këngëtaret më të komentuara të show bizit shqiptar.

Së fundmi këngëtarja është nisur për në pushime bashkë me bashkshortin dhe vajzën e tyre Ajkën

Por ajo që ka rënë në sy në profilin e saj në Instagram janë disa foto që ka postuar nga Miami.

Xhensila shihet e shtrirë në det bashkë me vajzën e saj, e gjëra Ajka është duke ia shikuar barkun, se a po pret një fëmijë të dytë Xhensila kjo ende nuk dihet.

Share With:
Translate »
132 Views