Xhensila tregon barkun e rrumbullakosur nga pushimet në Greqi

Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e bukur ata e konfirmuan në ditëlindjen e pestë të Ajkës, duke zbuluar edhe gjininë. Çifti do bëhet me djalë dhe Ajka me një vëlla.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

 

Së fundmi Xhensila ka treguar për herë të parë barkun e rrumbullakosur teksa shfaqet nga Kreta ku ajo me familjen e saj të bukur po kalojnë pushimet e verës.

Kujtojmë se Xhesnila është në muajin e 7-të të shtatzanisë

/Kids’Time/

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
69 Views