Ylli Pango baba në moshën 68-vjeçe, djali dhe nipi janë moshatarë

Politikani dhe pedagogu Ylli Pango është bërë baba për herë të parë pas 30 vitesh.

I larguar prej kohësh nga jeta publike, Pango ndau për herë të parë në emisionin “Zgjohu me MCN”, ndjesinë e prindërimit që e riprovoi pas 30 vitesh.

Pango foli për djalin dhe nipin e tij të vogël, të cilët tha se janë moshatarë me njëri-tjetrin.

Pedagogu i shkencave sociale foli edhe për botimet e tij të reja.

Share With:
Translate »
72 Views