Yllka Kuqi na prezanton me vjehrrën e saj dhe nga përshkrimi kuptuam marrdhënien mes tyre

Këngëtarja e njohur Yllka Kuqi është mjaftë aktive në mediat sociale.

Ajo pak orë me parë ka ndarë një foto ku shihet vjehrra e saj

“Gjyshja e Luizes vjehrra jeme” ishte shprehur këngëtarja.

Nga kjo kuptojmë se Yllka ka një raport të shkëlqyer me vjehrrën e saj.

Share With:
Translate »
34 Views