Zaho një djalë i talentuar, përveç pikturës ka dhe një tjetër pasion

Edi Rama na ka treguar shpesh se Zaho ka trashëguar pasionin e tij për pikturën. Pavarësisht se është shumë i vogël në moshë, Rama ka publikuar shpesh foto të vogëlushit duke pikturuar.

Ndërsa së fundmi, kryeministri ka zbuluar një tjetër talent të djalit të tij. Për të uruar Krishtlindjet për të gjithë besimtarët e krishterë, Rama ka publikuar një video të Zahos duke i rënë një instrumenti muzikor. “Po vijnë Krishtlindjet”, ka shkruar kryeministri bashkangjitur videos.

Me siguri Zaho do të ketë një të ardhme të ndritur në fushën e artit.

Share With:
Translate »
472 Views