Zbulohen detaje nga darka e Dua Lipës me kryeministrin dhe familjen e tij

Dua Lipa me familjen e saj dhe partnerin Anwar, morën vëmendjen e të gjithëve me dy ditët e qëndrimit në Tiranë ku pari disa vizita zyrtare dhe një mikëpritje të ngrohtë në Pallatin e Brigadave.

Me një galeri fotosh në Instagramin e Dukagjin Lipës, babait të Duas shfaqet darka ku të pranishëm kanë qenë: kryeministri Rama me bashkëshorten e tij Linda, vajza Rea dhe Erion Veliaj me bashkëshorten Ajola.
“Vizita në Rezidencën Mbretërore shqiptare me kryeministri Edi Rama ishte një eksperiencë e veçantë. Faleminderit që na bëtë të ndihemi pjesë e familjes tuaj. Me dashuri dhe respekt, familja Lipa”, shkruan Dukagjin Lipa.

Dua erdhi në kryeqytet për nismën e rindërtimit të një kopshti në qendër të Tiranës.
Ajo ndodhet momentalisht në jug të Shqipërisë me pushime bashkë me familjen e saj dhe të dashurin Anwar Hadid.

Share With:
Translate »
255 Views