Zbulohet gjinia e fëmijës së Kylie Jenner, ajo ka menduar dhe për emrin

Thuhet që ajo po merr një pushim nga media sociale disa kohë e mesa duket po relaksohet siç duhet duke menduar vetëm për fëmijën që pritet të vijë në jetë.

20 vjeçarja shpesh postonte linjën e produkteve kozmetike në Instagramin e saj por këtë herë këtë gjë e ka bërë e ëma Kris. Ajo bëri repost nga Kylie cosmetics linjën e re të Posie K që dalin në treg pak ditë para Shën Valentinit.

E kjo gjë i bëri shumë përshtypje fansave. Si ka mundësi që Kylie nuk po merret as me biznesin e saj më? Vallë shtatzania po e lodh kaq shumë?

Veç këtyre shqetësimeve, fansat dolën dhe në një përfundim. Meqënëse ngjyrat e paketimit të ri janë në nuancat e rozës, ata hamendësojnë që më e vogla e klanit Kardashian do të bëhet mama e një vajze.

Një burim për revistën People zbulon që ajo ka gjetur dhe një emër për fëmijën që pritet të vijë në jetë.

Share With:
Translate »
676 Views