Zbulohet problemi që patën binjakët e Beyonce gjatë lindjes

Më herët u bë me dije se diva e muzikës është ende në spital për shkak se pati një “problem të vogël” gjatë lindjes. Ndërkohë që më parë dominoi heshtja dhe nevoja për të qenë diskretë, tashmë është zbuluar gjithçka. Binjakët e Beyonce dhe Jay Z lindën para kohë. Ata do të vazhdojnë të qëndrojnë në spital pasi bebet po trajtohen për shkak të lëkurës së tyre të zverdhur duke qenë se janë ende tepër të dobët. Prej 8 ditësh çifti vazhdon të mos jetë larguar nga spitali pasi doktorët duan që të sigurohen më tej për shëndetin e vogëlushëve, edhe pse nuk duhet të ketë probleme.

Share With:
Translate »
855 Views