Zendaya në plane për t’u bërë nënë? “Dua t’i mbaj fëmijët e mi larg famës”

Zendaya ndau disa detaje rreth marrëdhënies së saj me partnerin e saj Tom Holland, por edhe sesi do ta përballojë famën kur të ketë fëmijë. Aktorja 27-vjeçare, e cila luan në filmin e saj të ri ‘Sfiduesit’, ka pozuar për kopertinën e numrit të majit të British Vogue.

Aktorja dhe Holland u takuan në xhirimet e filmit “Spiderman: Homecoming” të vitit 2017 dhe e kanë mbajtur kryesisht marrëdhënien e tyre larg syrit të publikut.

Duke folur për marrëdhënien e tyre, Zendaya tha: “Ne ishim të dy shumë, shumë të rinj, por karriera ime tashmë po shkonte dhe ajo ndryshoi brenda natës. Mund ta shihja jetën e tij duke ndryshuar para syve të tij. Por ai e trajtoi shumë mirë”.

Zendaya gjithashtu  zbuloi se ajo ka konsideruar mundësinë e krijimit të një familjeje, duke pranuar se nuk dëshiron që fëmijët e saj të ardhshëm “të merren me famën e saj”.

Për këtë ai komentoi:  Ka të bëjë me qëndrueshmërinë, si mund të vazhdoj të punoj në këtë biznes kërkues që e dua shumë dhe ta bëj të funksionojë për mua. Sepse nuk dua që fëmijët e mi të përballen me atë [famë]… dhe si duket e ardhmja ime? A do të jem përgjithmonë një person që përballet me publikun?’

Duke diskutuar për famën e saj, ajo shtoi: “Ti thjesht mësohesh me faktin se, “Oh, unë jam gjithashtu një nga ato vepra arti që ti do të fotografosh”. Thjesht duhet të jem plotësisht rehat me të dhe të jetoj jetën time”.

Në të njëjtën kohë, ajo theksoi: “Mendoj se duke u rritur, kam ndjerë gjithmonë se kur dikush më kërkon një foto, unë duhet ta bëj atë gjatë gjithë kohës. Ju duhet të thoni po, sepse duhet të jeni mirënjohës që keni arritur deri këtu. Dhe ndërsa ndihem ende kështu, kam mësuar gjithashtu se mund të them jo, dhe me mirësjellje mund të them se jam jashtë punës ose se po përpiqem të jem vetvetja sot, dhe se në fakt nuk duhet të bëj një shfaqje gjatë gjithë kohës”.

 

Image

Share With:
Translate »
17 Views