“Zoti egziston” Djali i Ilva Tares feston 3-vjetorin dhe ajo s’mund të ishte më e lumtur

Vogëlushi i Ilva Tares, Thomas Eduart, feston sot 3-vjetorin e lindjes. Gazetarja e njohur është treguar gjithmonë mjaft e rezervuar për jetën private, megjithatë në këtë ditë speciale ka zgjedhur të ndajë disa momente me vogëlushin, i cili ka zgjedhur të prezantohet vetë si një djalë i rritur tashmë. Ilva ka publikuar edhe disa momente të tjera ku motër e vëlla, Melodi e Thomas shfaqen së bashku dhe më pas një video ku vogëlushi përkëdhel në shpinë babi Eduardin, nga i cili ka marrë dhe emrin e dytë. Me siguri këto janë momente mjaft të vyera pranë fëmijëve, që mbeten gjatë në kujtesën e prindërve.

Share With:
Translate »417 Views