1 muaj pas lindjes, Marigona Krasniqi tregon barkun dhe na la pa fjalë

Modelja Marigona Krasniqi u bë nënë për herë të parë në muajin shtator.

Bukuroshes shqiptare dhe boksierit, Robin Krasniqi ju lindi një djalë që ia vendosën emrin, Meyson Robin.

Pas kësaj kohe çifti po qëndrojnë aktiv në rrjetet sociale për ndjekësit e tyre duke postuar imazhe të ndryshme.

Së fundmi ka qenë Marigona që ka postuar një foto sesion të ri duke vënë në pah linjat dhe barkun e sheshtë pas lindjes.

  

Share With:
Translate »
47 Views