Marget mbush sot 1 vjeç dhe urimi i babi Getit është më i ndjeri që do të lexoni

Një vit më parë Marina dhe Getoari u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të Marget. Sot më 24 nëntor, vogëlushja feston ditëlindjen dhe i pari që e ka uruar publikisht është Geti, të cilin si rrallëherë e shohim të shkruajë një dedikim kaq të ndjerë.

“Jeta e Babes, kur erdhe ne jete ti, une u linda per se dyti.
Tani kur shoh buzëqeshjen tende engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jete, mbështesin besimin tim, se jeta ia vlen të jetohet me te gjitha pengesat qe vijnë e shkojne gjate rruges. Babi do jete gjithmonë ketu per ty bija ime!
Gezuar ditelindjen e pac jete te gjate e te lumtun Engjelli im!”

Share With:
Translate »
48 Views