1 vit pas lindjes së djalit, Olta Gixhari zbulon si është transformuar trupi i saj (FOTO)

Një vit më parë, Olta Gixhari solli në jetë fëmijën e saj të parë. Aktorja e dashur për publikun u bë me djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Amar. Teksa i vogli i saj po bën 1 vjeç, Olta ka vendosur që të tregojë ndryshimet që ka pësuar trupi i saj.

Aktorja ka publikuar në “Instastory” një video ku tregon se sa shumë kilogramë ka humbur gjatë kësaj periudhe. Ajo shfaqet teksa mban veshur një palë kombinoshe të kuqe, me lule.

1 vit pas lindjes së djalit, Olta Gixhari zbulon si është

Gixhari tregon se ato i ka pasur që para se të mbetej shtatzënë, e tani që i provoi ato i rrinë më të mëdha.

“Sot kam veshur këto kominoshet, të cilat kanë vite që i kam dhe do jenë edhe disa vite të tjera që do i kem, se janë disa rroba që nuk do t’i heq kurrë nga gardëroba ime, sepse i dua shumë. Por jo vetëm që u futa brenda këtyre, por i kam dhe pak më të gjera se atëherë”, dëgjohet duke thënë Olta, e cila duket shumë e lumtur me mënyrën se si trupi i saj duket.

1 vit pas lindjes së djalit, Olta Gixhari zbulon si është

1 vit pas lindjes së djalit, Olta Gixhari zbulon si është

Share With:
Translate »
127 Views