1 vjetori i Gaias: Pamje nga festa magjike dhe surpriza e veçantë e Olta Bokës

Me 15 korrik të vitit 2020, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosi emrin e veçantë Gaia.

Ditën e djeshme Gaia ka festuar 1 vjetorin e lindjes dhe vetëm së fundmi Olta ka ndarë në rrjete sociale foto nga festa përrallore “Viti magjik i Gaias”.

Sikur mos të mjaftonte festa, këngëtarja i ka bërë të bijës dhuratën më të veçantë. Ajo i ka dedikuar një këngë të titulluar “Gaia”, me tekstin më të ëmbël e më të ndjerë nga një nënë për vajzën e saj.

Share With:
Translate »
211 Views