Pas 9 muajsh kufizime, Orinda Huta i rikthehet normalitetit dhe nuk mund të ishte më e lumtur se kaq

15 korrik 2021 ishte dita e bekuar që ndryshoi plotësisht jetën e Orinda Hutës dhe Turjan Hyskës. Ditën e djeshme dyshja u bënë prindër për herë të parë me një vajzë. Orinda solli në jetë një vogëlushe bukuroshe, që e pagëzuan me emrin Atara.

Menjëherë pas lindjes së saj, Turi ndau në rrjete sociale një foto me vajzën, duke i zbuluar edhe portretin e ëmbël.

Atara lëre TikTok-un, vrap gjumë tani!“, shkroi Turi përkrah fotos me vajzën

Tashmë Turi dhe Orinda janë në qiellin e shtatë nga gëzimi dhe qëndrojnë të pandarë si familje bashkë me Atarën. Huta tregoi sot se mbrëmjen e kaluan të tre bashkë në maternitet, ndërsa ajo vetë ka nisur t’i kthehet normalitet. Pas 9 muajsh kufizime, Orinda ka nisur të konsumojë sërish produktet që i shijojnë më shumë.

Ajo ka treguar se sot ka konsumuar sërish proshutë dhe është shprehur shumë e lumtur për këtë fakt. Më herët para se e vogla të vinte në jetë,

Orinda zbuloi se gjatë 9 muajve të shtatzënisë molla jeshile ishte ushqimi i saj i preferuar. Ndërsa lista e produkteve të ndaluara për të ishte shumë e gjatë, ku në krye të saj qëndronin produktet e detit, që konsiderohen të rrezikshme për shëndetin e foshnjës.

Share With:
Translate »
375 Views