Nënë për herë të dytë? Rudina Dembacaj i ka përshpejtuar planet dhe zbulon kush e ka “fajin” për këtë

Rudina Dembacaj njihet për lirshmërinë dhe modestinë e saj në ekran, dhe jo vetëm, edhe në rrjetet sociale. Gjatë bashkëbisedimit të fundit me ndjekësit ajo ka treguar se çfarë dhurate i ka kërkuar e bija, Viktoria për këto festa.

Viki dëshiron një motër por kjo nuk është një gjë që mund të realizohet brenda 20 ditësh. Dhe mesa duket, Rudina e paska në planet e saj një fëmijë të dytë, madje duket se pas dëshirës së Viktorias, edhe po i përshpejton.

 

 

Më parë edhe vetë aktorja shprehur se do të bëjë një fëmijë tjetër, dhe se edhe ajo si e bija, dëshiron të ketë një vajzë tjetër.

Share With:
Translate »
125 Views