13-vjeçarja godet me shuplakë gruan në mes të rrugës: E di ti kush jam unë?!

Në rrjet po qarkullon një video e një 13-vjeçareje e cila duket se qëllon me shpulla në fytyrë një grua të moshuar.

Gjithçka nisi në një rrugë të Londrës pasi vajza u dëgjua duke i ulëritur.

Sipas të pranishmëve ajo i kishte bërtitur me të madhe:

E di ti kush jam unë?

Videoja është shpërndarë fillimisht në “Snapchat” dhe më pas është bërë virale.

Gruaja ka mbetur e shokuar dhe ka nisur të qajë derisa një pasagjer e mori dhe filloi ta ngushëllonte.

Mendohet se gruaja e ka kritikuar për diçka të rendë dhe ajo s’e ka pritur aspak mirë dhe ka përdorur forcë fizike mbi të.

Share With:
Translate »
681 Views