14-vjeçarja përdhunohet dy herë brenda ditës

Një 27-vjeçar nga Birmingham doli në gjyq ditën e sotme i akuzuar për përdhunimin e një vajze 14-vjeçare e cila pretendon gjithashtu se pasi u përdhunua fillimisht nga ky njeri, u përdhunua përsëri në po të njëjtën ditë nga një tjetër person pa lidhje me të parin.

Policia britanike shprehet se adoleshentja u sulmua fillimisht pranë një stacioni treni të qytetit rreth orës 20:00 dhe gjithashtu u përdhunua përsëri rreth orës 02:00 të mëngjesit nga një tjetër person.

Raportohet se pak pas përdhunimit të parë, 14-vjeçarja kërkoi ndihmë pranë një makine që po kalonte aty pranë por fatkeqësisht shoferi e përdhunoi për së dyti. Hetimet vazhdojnë dhe policia është në kërkim të agresorit të dytë. Me të vërtetë e pafat kjo vajzë. /JOQ

Share With:
Translate »
868 Views