‘Pse nuk e urove Kiarën për pritjen e ëmbël?’, Maestro përgjigjet publikisht

Edhe pse Armaldo e uroi Kiarën për shtatzëninë teksa ishte i ftuar në “DWTS FAN Club”, në postimin ku çifti konfirmuan pritjen e ëmbël, mesazhi i tij mungoi.

Sigurisht, këtë e vunë re ndjekësit dhe një prej tyre i ka shkruar Maestros lidhur me këtë, ndërsa ky i fundit është përgjigjur me ironi:

“Vdeksha Maestro për ju. E kam uruar publikisht dhe privatisht flini të rehat.”

 

 

'Pse nuk e urove Kiarën për pritjen e ëmbël?',

Share With:
Translate »
32 Views