Konfirmohet shtatzënia e Dafina Zeqirit, gazetari zbulon gjininë e bebit

Ditën e sotme kudo nëpër rrjet është përfolur dhe komentuar për një shtatëzani të mundshme të Dafina Zeqirit.

Dyshimet për këtë i ngriti vetë këngëtarja, teksa me anë të një postimi shkroi: “Future baby mama” (LEXO KETU)

Teksa fjalët që qarkulluan mbetën në kuadrin e aludimeve, gazetari kosovar Don Spahiu ka konfirmuar shtatëzaninë e Dafinës.

Teksa ishte i ftuar në programin “Rreth e Rrotull”, gazetari u shpreh se lajmi është konfirmuar nga një mikeshë e afërt e Dafinës dhe se ajo është në fillimet e shtatëzanisë.

Gazetari përmendi edhe faktin se këngëtarja ka vendosur t’i japë fund beqarisë këtë vit, ndaj dhe  sjellja në jetë e një fëmije mund të jetë vendimi i saj i rradhës.

Share With:
Translate »
42 Views