Prisni pak, Dafina Zeqiri sapo na tregoi se është në pritje të ëmbël?

Artistja Dafina Zeqiri tash e disa kohë po shijon romancën me biznesmenin e njohur, Kreshnik Gjergji.

Çifti kanë pranuar se së shpejti do të martohen dhe do të organizojnë një ceremoni private me rrethin e ngushtë.

Së fundmi, ka marrë vëmendje një postim i artistes në Instagram ku duket mjaft tërheqëse me veshje ngjyrë qielli, si dhe shkruan “Future baby mama”.

Ndonëse nuk ka ende diçka zyrtare nga ana e çiftit, duket se ata dëshirojnë të bëjnë hapin e rradhës në romancën e tyre.

Share With:
Translate »
83 Views