2 muaj më parë u bë nënë, Jonida Vokshi pozon me bikini dhe i mahnit të gjithë me trupin

Dy muaj më parë, moderatorja e njohur Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë të quajtur Emi. Megjithatë edhe pse ka kaluar fare pak kohë, Jonida Vokshi i ka surprizuar të gjithë me trupin e saj. Ajo ka publikuar një foto me bikini dhe duket super në formë. Ajo ka marrë menjëherë komplimente të shumta, pasi nuk duket fare sikur ka vetëm pak javë që ka lindur.

Share With:646 Views